Сапун | Соновник
Соновник

Сапун

Ќе имате добро здравје.

Ако купувате сапун

Ве очекуваат пријатни моменти со вашето семејство.

Ако се миете со сапун

Ќе слушнете лоши зборови за вас.

Ако некој друг се мие со сапун

Треба да го браните вашето достоинство.


Меурчиња од сапун

Пазете се од измама.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?