Санта мраз | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Санта мраз
Соновник

Санта мраз

Некои прикриени пречки можат многу сериозно да ви наштетат и да ги уништат вашите планови. Но, ако бидете доволно упорни, за кратко време ќе ги отстраните. Внимавајте затоа што некој може да ја злоупотреби вашата добрина.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6289 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.