Санкција | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Санкција
Соновник

Санкција

Ако санкционирате некого или нешто

Не се справувате добро со вршењето на вашите службени должности.

Ако вас ве санкционираат

Пазете се од измама.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.