Санка | Соновник
Соновник

Санка

Ќе се најдете во друштво во кое нема да се чувствувате пријатно.

Ако се санкате

Внимавајте да не ве ограбат!

Ако некој друг се санка

Имате големи грижи.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?