Сандали | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Сандали
Соновник

Сандали

Ако купувате сандали

Ќе се разделите со личност која многу ви значи.

Ако носите сандали

Нема да бидете разбрани од луѓето.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?