Санаториум | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Санаториум
Соновник

Санаториум

Ви претстои големо патешествие.

Ако сте во санаториум

Ќе се соочите со здравствени проблеми. Задолжително консултирајте се со лекар.

Ако некој друг е во санаториум

Напразно сте загрижени за вашето здравје.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6285 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.