Самурај | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Самурај
Соновник

Самурај

Имате лојален пријател.

Ако вие сте самурај

Ќе се најдете на тешко пристапно место или област во која нема луѓе.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18329 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?