Самоубиство | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Самоубиство
Соновник

Самоубиство

Ако се самоубивате

Ве очекуваат несигурни денови. Пред себе имате тежок период од животот.

Ако некој друг се самоубие

Ќе се најдете во многу непријатна ситуација.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6289 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.