Самотија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Самотија
Соновник

Самотија
= осаменост

Бидете повнимателни во однос на вашето здравје.

Ако сте осамени

Ќе му верувате на погрешен човек.

Ако некој друг е осамен

Ќе имате гости.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18292 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?