Саможртвување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Саможртвување
Соновник

Саможртвување

Ако се саможртвувате

Вашите напори ќе бидат залудни.

Ако некој друг се саможртвува

Ќе го добиете она што ви било ветено.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6283 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.