Самовила | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Самовила
Соновник

Самовила

Предзнак за нова љубов.

Ако сте опкружени со самовили

Ви претстои среќна иднина.


Шумска самовила

Ве очекува голема среќа.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.