Салон | Соновник
Соновник

Салон

Ако сте во салон

Ќе добиете шанса да докажете дека вредите.


Голем и убав салон

Вашите планови ќе се исполнат.

Мал и темен салон

Ве демне некаква опасност.

Козметички или фризерски салон

Ви претстои голема животна промена.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6290 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.