Салата | Соновник
Соновник

Салата

Среќа во домот.

Ако јадете салата

Ќе имате краткотрајни здравствени проблеми.

Ако некој друг јаде салата

Постои ризик да се разболите.

Ако приготвувате салата

Посветете повеќе внимание на вашето здравје.


Сад со салата

Нема да дојдат гостите кои ги очекувате.

Овошна салата

Саканата личност ќе ви приреди пријатно изненадување.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 42%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6590 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.