Саламандер | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Саламандер
Соновник

Саламандер

Ви претстои период исполнет со неволји.

Саламандер во оган

Ќе имате проблеми во љубовната врска.


Ако убиете саламандер

Самите си ја уништувате вашата среќа.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6283 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.