Сала | Соновник
Соновник

Сала

Значително ќе си ги подобрите односите со луѓето околу вас.

Полна сала

Ќе имате конкуренција на љубовен план.

Празна сала

Обидите да се доближите до некоја личност ќе ви бидат залудни.

Сала за танцување

Ве очекува долг живот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?