Саксофон | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Саксофон
Соновник

Саксофон

Ќе добиете интересен предлог.

Ако свирите на саксофон

Ќе доживеете невозвратена љубов.

Ако слушате како некој свири на саксофон

Ќе имате неочекувана средба со стар пријател.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18184 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?