Саксија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Саксија
Соновник

Саксија

Финансиската состојба ќе ви се подобри.

Ако садите цвеќе во саксија

Ќе бидете принудени да штедите пари.


Саксија со многу цвеќиња

Ве очекува период исполнет со многу радост.

Скршена саксија

Ви претстојат непредвидени трошоци.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?