Сако | Соновник
Соновник

Сако

Ако носите сако

Ви претстои забавна средба.

Ако купувате сако

Ѝ се допаѓате на личност од спротивниот пол, но не сте свесни за тоа.

Ако некој друг купува сако

Ќе настапат промени во вашата љубовна врска.


Искинато или старо сако

Нема да успеете да ги остварите вашите планови.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.