Сако | Соновник
Соновник

Сако

Ако носите сако

Ви претстои забавна средба.

Ако купувате сако

Ѝ се допаѓате на личност од спротивниот пол, но не сте свесни за тоа.

Ако некој друг купува сако

Ќе настапат промени во вашата љубовна врска.


Искинато или старо сако

Нема да успеете да ги остварите вашите планови.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?