Саем | Соновник
Соновник

Саем

Ако сте во брак – ќе западнете во непријатно друштво. Ако не сте во брак – наскоро ќе го пронајдете вашиот животен партнер.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5853 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.