Рамнина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Рамнина
Соновник

Рамнина

Ќе бидете огорчени.

Ако живеете во рамнина

Ви претстои долг период исполнет со многу среќа.

Ако одите низ рамнина

Лесно ќе стигнете до успехот на деловен план.


Зелена рамнина

Ќе добиете радосни вести.

Темна рамнина

Ќе најдете работа од која ќе имате големи доходи.

Гола рамнина

Ќе претрпите загуба.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3341 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?