Рамка | Соновник
Соновник

Рамка

Луѓето ве сметаат за мудра и среќна личност.

Ако поставувате или правите рамка

Ќе бидете ограничени на работното место.


Скршена рамка

Вашата материјална состојба ќе се подобри.

Ваш портрет во рамка

Бидете внимателни! На вашето семејство му се заканува опасност.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3338 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?