Ракета | Соновник
Соновник

Ракета

Ќе добиете одлични вести на професионален план.

Ако управувате ракета

За кратко време ќе успеете да го достигнете врвот на вашата кариера.


Лансирање на ракета

Ќе имате многу добри идеи, но ќе ви треба личност која ќе ви помогне во нивното реализирање.

Многу ракети

Некоја ваша желба ќе се исполни.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3338 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?