Разузнавање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Разузнавање
Соновник

Разузнавање

Треба да бидете потаинствени и позатворени.

Ако вие сте разузнавач

Ќе се впуштите во авантура која ќе ве чини многу пари.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3341 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?