Радијатор | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Радијатор
Соновник

Радијатор

Ќе се изолирате од вашите најблиски и од пријателите.

Ако купувате или вклучувате радијатор

Не го губете времето напразно.

Ако се топлите на радијатор

Ќе имате многу пријатна вечер.

Ако поправате радијатор

Ќе се соочите со проблеми во љубовниот живот.


Ладен или расипан радијатор

Ве очекува многу напнат период.

Жежок радијатор

Често ќе помислувате на неверство.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3336 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?