Работник | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Работник
Соновник

Работник

Вашите пријатели ќе ви помогнат да постигнете успех.

Ако вие сте работник

Ќе бидете задоволни од вашата работа.

Ако разговарате со работник

Внимателно чувајте го вашиот имот.

Ако му помагате на работник

Некоја ваша желба ќе се исполни.

Ако се карате со работници

Ќе имате непредвидени трошоци.


Работници

Ви претстои период на благосостојба.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3341 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?