Пајажина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Пајажина
Соновник

Пајажина

Ќе бидете вмешани во интриги или ќе бидете озборувани.

Ако чистите пајажина

Ќе се ослободите од некоја тежина.


Пајажина со пајак

Ќе бидете вмешани во нечесна зделка.

Пајажина во вашиот дом

Многу сте невнимателни.

Многу пајажини

Ве очекуваат кавги и проблеми во домот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6290 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.