Парализа | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Парализа
Соновник

Парализа

Ако сте парализирани

Ќе се соочите со краткотрајни тешкотии на работното место.

Ако некој друг е парализиран

Сега е вистинското време да ги искористите слабостите на вашите противници.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5853 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.