Пантомима | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Пантомима
Соновник

Пантомима

Ако играте пантомима

Не ги прифаќајте советите кои ќе ви ги даде одредена личност од машки пол.

Ако некој друг игра пантомима

Ќе бидете предадени или измамени од близок човек.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6280 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.