Панаѓур | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Панаѓур
Соновник

Панаѓур

Ќе настапат неочекувани брзи промени во вашиот живот. Ќе склопите многу нови познанства.

Ако организирате панаѓур

Концентрирајте се на една работа. Во спротивно, ќе бидете многу расеани и сè што ќе правите ќе заврши со неуспех.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?