Палјачо | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Палјачо
Соновник

Палјачо

Ќе оставите добар впечаток кај важни луѓе.

Ако вие сте палјачо

Ќе бидете искористени.


Играчка палјачо

Ќе пролеете солзи.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18326 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?