Палуба | Соновник
Соновник

Палуба

Ќе водите богат живот.

Ако одите по палуба

Ви претстои веселба со пријателите.

Ако чистите палуба

Ќе имате проблеми со роднините.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6587 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.