Палета | Соновник
Соновник

Палета

Ве очекува веселба.

Ако користите палета

Ќе правите многу работи од кои нема да имате никаква корист.


Палета со бои

Ќе ве следи среќа.

Палета без бои

Ќе добиете тажни вести.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?