Палачинки | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Палачинки
Соновник

Палачинки

Ќе се соочите со здравствени проблеми.

Ако правите палачинки

Ќе ве снајде несреќа.

Ако јадете палачинки

Ви претстои период исполнет со непријатности.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18220 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?