Пакување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Пакување
Соновник

Пакување

Ако ставате нешто во пакување

Ве очекуваат семејни грижи.

Ако вадите нешто од пакување

Ви претстои патување.


Луксузно пакување

Ќе се разочарате од личност која ви е многу блиска.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.