Пакување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Пакување
Соновник

Пакување

Ако ставате нешто во пакување

Ве очекуваат семејни грижи.

Ако вадите нешто од пакување

Ви претстои патување.


Луксузно пакување

Ќе се разочарате од личност која ви е многу блиска.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?