Пакет | Соновник
Соновник

Пакет

Очекувате повеќе отколку што сметате дека можете да добиете.

Ако ставате нешто во пакет

Ќе настапат негативни промени во вашиот живот.

Ако примите пакет

Ќе претрпите загуба.

Ако испраќате пакет

Ќе воспоставите ново партнерство или ќе постигнете успех во бизнисот.

Ако правите пакети

Нема да одите на планираното патување.


Полн пакет

Ќе добиете добри вести.

Празен пакет

Ќе добиете лоши вести.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5853 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.