Пакет | Соновник
Соновник

Пакет

Очекувате повеќе отколку што сметате дека можете да добиете.

Ако ставате нешто во пакет

Ќе настапат негативни промени во вашиот живот.

Ако примите пакет

Ќе претрпите загуба.

Ако испраќате пакет

Ќе воспоставите ново партнерство или ќе постигнете успех во бизнисот.

Ако правите пакети

Нема да одите на планираното патување.


Полн пакет

Ќе добиете добри вести.

Празен пакет

Ќе добиете лоши вести.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18221 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?