Пазарување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Пазарување
Соновник

Пазарување
= шопинг

Ако сте на шопинг

Ќе претрпите парична загуба или ќе имате непредвидени трошоци.

Ако некој друг е на шопинг

Некој вреден предмет ќе премине во ваша сопственост.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6287 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.