Пазар | Соновник
Соновник

Пазар

Ќе бидете заплеткани во интриги.

Ако одите низ пазар

Ќе склопите добри пријателства.

Ако купувате или продавате нешто на пазар

Внимавајте што и пред кого зборувате.


Пазар полн со луѓе

Ќе запознаете интересни личности.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18567 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?