Падобран | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Падобран
Соновник

Падобран

Ако скокате со падобран

Не ја губете вашата смелост поради тешкотиите со кои се соочувате.

Ако не ви се отвори падобранот

Внимавајте! Некоја личност од вашето опкружување не ви го покажува вистинското лице.


Отворен падобран

Ќе добиете лоши вести.

Собран падобран

Ви претстои влошување на здравствената состојба.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.