Павилјон | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Павилјон
Соновник

Павилјон

Ве очекува напорна работа.

Ако се наоѓате во павилјон

Ќе влезете во тајна љубовна врска или ќе остварите средба со бивш партнер.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?