Најлон | Соновник
Соновник

Најлон

Ќе се залажувате самите себе или близок пријател ќе ве изневери.

Ако поставувате најлон врз нешто

Ќе стекнете нов пријател.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18292 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?