Ако сте вмешани во насилство | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Насилство
Соновник

Насилство

Ќе бидете неправедно обвинувани.

Ако сте жртва на насилство

Ви претстои успех.

Ако сте вмешани во насилство

Самите ќе си создадете проблеми.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19905 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?