Ако сте жртва на насилство | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Насилство
Соновник

Насилство

Ќе бидете неправедно обвинувани.

Ако сте жртва на насилство

Ви претстои успех.

Ако сте вмешани во насилство

Самите ќе си создадете проблеми.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8946 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.