Населба | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Населба
Соновник

Населба

Вашата цел на деловен план ќе ја постигнете само со многу упорност и трпение.

Ако сте во непозната населба

Ќе страдате поради вашето исповедување кај непозната жена.


Циганска населба

Ви претстои непријатен настан поврзан со личност од женски пол.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18186 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?