Народни танци | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Народни танци
Соновник

Народни танци

Ако танцувате народни танци

Ви претстои средба со интересна личност.

Ако некој друг танцува народни танци

Ќе имате среќен брак.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?