Наоѓање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Наоѓање
Соновник

Наоѓање

Ако го најдете патот кој сте го загубиле

Ви претстои средба со интересна личност.

Ако најдете злато

Ќе дознаете некоја тајна.

Ако најдете пари

Ќе бидете успешни во игри на среќа.

Ако најдете предмет

Ќе остварите заработка.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18326 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?