Наоѓање | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Наоѓање
Соновник

Наоѓање

Ако го најдете патот кој сте го загубиле

Ви претстои средба со интересна личност.

Ако најдете злато

Ќе дознаете некоја тајна.

Ако најдете пари

Ќе бидете успешни во игри на среќа.

Ако најдете предмет

Ќе остварите заработка.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6160 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.