Наемнина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Наемнина
Соновник

Наемнина

Ако ви плаќаат наемнина

Ви претстојат финансиски проблеми.

Ако плаќате наемнина

Ќе се ослободите од некоја непријатната задача, која ви била доделена против вашата волја.

Ако не можете да ја платите наемнината

Ќе добиете голема сума пари.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18331 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?