Наемнина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Наемнина
Соновник

Наемнина

Ако ви плаќаат наемнина

Ви претстојат финансиски проблеми.

Ако плаќате наемнина

Ќе се ослободите од некоја непријатната задача, која ви била доделена против вашата волја.

Ако не можете да ја платите наемнината

Ќе добиете голема сума пари.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6165 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.