Навигатор | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Навигатор
Соновник

Навигатор

Ќе ви биде потребна поддршка во решавањето на некој ваш проблем.

Ако вие сте навигатор

Ќе ја загубите контролата над вашиот личен живот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?