Набљудување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Набљудување
Соновник

Набљудување

Ако набљудувате нешто

Вашата прецизност и вниманието на деталите многу ќе ви помогнат на деловен план.

Ако некој ве набљудува

Ќе добиете вести кои многу ќе ве вознемират.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?