Мајстор | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Мајстор
Соновник

Мајстор

Ви претстојат грижи и големи трошоци.

Ако вие сте мајстор

Ќе имате преголема самодоверба.

Ако му плаќате на мајстор

Ќе паднете во сопствената стапица.


Мајстор во вашата куќа

Не дозволувајте надворешни личности да се мешаат во вашите семејни проблеми.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6290 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.