Мајонез | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Мајонез
Соновник

Мајонез

Ќе се здобиете со власт на нечесен начин.

Ако јадете мајонез

Очекувајте ненајавени гости.

Ако давате некому да јаде мајонез

Ќе бидете задоволни од вашата материјална состојба.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6586 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.